A Reformátusok Lapja augusztus 30-i számából

Országszerte
+ Naptárhoz adom
2020_35.png

Keressen minket gyülekezetében vagy a nagyobb újságárusoknál!

Hatvannegyedik alkalommal gyűltek össze a gyülekezeti éneklést és az egyházi zenét kedvelők Tahitótfaluban, a Tahi Egyházzenei Héten. A táborról Hargita Péter karvezetőt, a Károli Gáspár Református Egyetem Hittanoktató- és Kántorképző Intézetének tanárát kérdeztük, aki már több mint egy évtizede szervezője az egyházzenei hétnek.

Miért éppen a hittan maradjon el? Papp Kornéllal, a Zsinati Oktatási Iroda vezetőjével beszélgettünk az elkövetkező tanévről. Vezetés és tanulás: Fazakas Ferenc Sándor vezércikke a tanévkezdésről. Tananyagok a keresztyén nevelésért, digitálisan is: betekintettünk a Református Tananyagfejlesztő Csoport munkájába. 16. Református identitás „kis Moszkvában” – a Nádudvari Református Egyházközségbe látogattunk, Öt kérdés – öt válasz rovatunkban pedig Ó Nagy Ferenc nádudvari gondnokot kérdeztük.

elofizetesaug30ú.jpg

A Reformátusok Lapja augusztus 30-i számában is megtalálják a megszokott és kedvelt rovatokat, lelki írásokat, igemagyarázatokat. Az újság előfizethető a Reformátusok Lapja Kiadóhivatalában: 1113 Budapest, Tas vezér utca 13., +36 1 217 6809, kiado@reflap.hu