Isten Országának hírei

kilatas.jpg

Világmissziós hírlevelet indítunk, amit sok szeretettel ajánlunk mindenki figyelmébe. Arra buzdítjuk gyülekezeteinket, hogy imádkozzunk közösen a misszióban szolgáló testvéreinkért, Isten Országának terjedéséért a világ legkülönbözőbb pontjain.

Magyar református misszionáriusok szolgálják a bibliafordítás ügyét a csendes-óceáni szigetvilágban, gyógyítanak az Andok magaslatain kecsua indiánok között. A magyar református misszionáriusok beszámolóik mellett mindig megosztunk majd egy-egy rövid tudósítást távoli testvéregyházaink életéből, örömeiből, küzdelmeiből.
Negyedévente küldünk híreket, imakéréseket, felhívásokat.

Piac Peruban.jpg

A hírlevélre feliratkozni a misszioi.iroda@reformatus.hu címen lehet. Az így kapott hírlevelet, kérjük, a misszió ügye, a misszionáriusok és családjaik védelme érdekében, ne tegyük közzé az interneten.