Imádságos elvonulás lelkipásztoroknak

2023. április 17., 12:00 –
2023. április 20.
Monoszlói Erdei Iskola
8273 Monoszló, Templom u. 8.
Mutasd a térképen →
+ Naptárhoz adom

A Magyarországi Református Egyház Missziói Szolgálata háromnapos elvonulást hirdet lelkipásztoroknak, ahol csendes környezetben, kis csoportban lehetnek együtt úgy, hogy az istenkapcsolatuk legyen a központban. Az imádság a megújulás lehetőségét jelentheti, így szeretnék a böjti és húsvéti, szolgálatokkal teli időszakot különösen Istenre, a vele való személyes kapcsolatra fordítani.

Csoportvezetők: Fekete Márton lelkipásztor és Kovács Endre teológus.

A programot a MRE Missziói Szolgálata támogatja, a résztvevők által fizetendő regisztrációs díj 10 000 forint.

Jelentkezni 2023. március 31-ig lehetséges az űrlap kitöltésével.

A jelentkezéssel egy időben kérik a regisztrációs díj befizetését is. A jelentkezéseket a beérkezések sorrendjében fogadják, a létszámkorlát miatt azonban csak akkor tekinthető véglegesnek a jelentkezés, ha arról a megerősítő válaszlevél is megérkezik.

Számlaszám: 10700024-73096292-51100005
A közleménybe szükséges a következőket beírni: Monoszló április (résztvevő neve)

További információ az alábbi e-mail-címeken keresztül kérhető:

Szervezési kérdések – MRE Missziói Szolgálat misszioi.szolgalat@reformatus.hu,

Programmal kapcsolatos kérdések – Fekete Márton f.m.svarci@gmail.com vagy Kovács Endre endikati@gmail.com