A református félóra november 23-i ajánlója

2022. november 23.
Országszerte
+ Naptárhoz adom
  • Református művészeti iskoláknak szerveztek találkozót november 18. és 20. között Budapesten. A tanárok és a növendékek is nagy örömmel fogadták a kezdeményezést, amelyben megismerhették egymás munkáját és különböző programokon vehettek részt. A háromnapos esemény zárónapján az intézmények diákjai fővárosi és a környékbeli gyülekezetekben szolgáltak az istentiszteleteken.

• Vasárnap adventbe lépünk. Meleg Attilával a Miskolc-Belvárosi Református Egyházközség vezető lelkészével beszélgetünk.

• Adásunkban Mikló István Boldizsár, nagyszalontai református lelkipásztor igei gondolatai hallhatják majd.

Várja Önöket november 23-án, szerdán délután fél 2-kor a szerkesztő-műsorvezető Fekete Zsuzsa.
E-mailt is írhatnak nekünk a radio@reformatus.hu címre.

A műsort az adás után a mediaklikk.hu oldalon lehet meghallgatni.