A református félóra június 8-i ajánlója

2022. június 8., 13:30
Országszerte
+ Naptárhoz adom
  • Mádra látogatunk, ahol kiderül: hogyan boldogul egy lelkipásztor a szőlősorok között, ha egy olyan gyülekezetbe csöppen, amely csaknem másfél hektáron gazdálkodik. Misztérium vagy inkább biokémiai átalakulás az, ahogyan a szőlőből bor lesz?

• Cserkésznek lenni – életre szóló küldetés. A lelki, szellemi nevelés, a csapatmunka és a közös élmények a tagokat összetartó közösséggé kovácsolják. Bedekovics Péter református lelkésszel, a Magyar Cserkészszövetség nemrég leköszönt országos elnökével beszélgetünk.

• Adásunkban Cseri Kálmán, a Pasaréti Református Gyülekezet egykori lelkipásztorának gondolatait hallhatják.

Várja Önöket június 8-án, szerdán délután fél 2-kor a szerkesztő, Fekete Zsuzsa és a műsorvezető, Kojsza Péter.
E-mailt is írhatnak nekünk a radio@reformatus.hu címre.
A műsort az adás után a mediaklikk.hu oldalon lehet meghallgatni.