Ügyviteli munkatársat keres a református egyház drogterápiás otthona

A református egyház ráckeresztúri drogterápiás otthona ügyviteli munkatársat keres.

Az új munkatárs feladatai:
- munkaügy, ágazatipótlék-igénylés, elszámolás
- gondozotti, beteglétszám nyilvántartása, normatívák hozzárendelése, elszámolása
- adminisztráció, ellenőrzések koordinálása,
- jogi, hatósági adatszolgáltatás,
- szabályzatok, szerződések aktualizálása,
- GDPR megfelelés,
- fejlesztő foglalkoztatás koordinálása,
- egyéb hozzárendelt, nem jogi és adminisztratív feladatok,
- tervezés, elemzés, kapcsolattartás.

Elvárások: érettségi/főiskolai végzettség; ügyviteli, adminisztratív területen szerzett tapasztalat; precíz munkavégzés, priorizálás, hatékony kommunikáció, keresztény értékrend.

Előny: szociális, egészségügyi területen szerzett munkatapasztalat; Medworks program ismerete.

Amit ajánlani tudunk: a 2022-ben államilag megemelt szociális munkabér, cafeteria, útiköltség-támogatás, támogató munkahelyi környezet, határozott idejű munkaviszony.

Munkaviszony kezdete: megállapodás szerint.

A jelentkezés menete: fényképes szakmai önéletrajz és motivációs levél a bérigény megjelölésével „ügyviteli munkatárs” jeligére az eszter@kimm.hu e-mail-címen.