Terápiás, illetve szociális segítő munkatársat keres a ráckeresztúri drogterápiás otthon

A református egyház ráckeresztúri drogterápiás otthona terápiás, illetve szociális segítő munkatársat keres.

Az új munkatárs feladatai:

- tinédzser és felnőtt férfi szenvedélybetegek felépülési programjának támogatása
- csoportok vezetése
- egyéni esetkísérés
- adminisztratív feladatok
- egyéni segítő beszélgetések
- stábüléseken való aktív részvétel
- nyári egyhetes táborban való részvétel
- lakók sport és szabadidős programjának szervezése, megvalósítása
- egyéb, az otthon működéséhez szükséges munkatársi felelősségterületek ellátása

Elvárások: érettségi/főiskolai segítő végzettség, precíz munkavégzés, empatikus, nyitott személyiség, hatékony erőszakmentes kommunikáció, csapatmunka

Előny: szociális, addiktológiai területen szerzett tapasztalat, a zene szeretete, gitártudás, dicsőítésben való tapasztalat, élménypedagógiai tapasztalat

Amit ajánlani tudunk: a 2022-ben államilag megemelt szociális munkabér, cafeteria, útiköltség-támogatás, támogató munkahelyi környezet, határozott idejű munkaviszony

Munkaviszony kezdete: megállapodás szerint

A jelentkezés menete: fényképes szakmai önéletrajz és motivációs levél kíséretében

Jelentkezni „terápiás munkatárs” jeligére az eszter@kimm.hu e-mail-címen lehet.