Pályázat iskolai lelkészi állásra

A Baranyai Református Egyházmegye a fenntartásában működő Pécsi Református Kollégium pécsi általános iskolájába pályázatot hirdet teljes munkaidős általános iskolai lelkészi állásra.

A munkakör fő tevékenységként tartalmazza az iskolai lelkészi szolgálat (hitéleti alkalmak, missziói közösségépítő feladatok, lelkigondozás, lelkészi fogadóórák) ellátását, valamint a hit- és erkölcstan oktatásában való közreműködést az intézmény pécsi általános iskolájában.

Feltételek:

• református lelkészi oklevél,
  • büntetlen előélet.

Előny:

• vallástanári, hittanoktatói vagy más szakos pedagógusképesítés,
  • a területen szerzett gyakorlat, nyelvtudás, szakmai ajánlás.

Illetmény:

• a Közalkalmazottak jogállásáról szóló törvény (Kjt., pedagógus-bértábla) szerint,
  • szükség esetén az intézmény segítséget nyújt a lakhatásban.

Az álláshely betölthető 2023. augusztus 16-tól a Munka törvénykönyvében kikötött próbaidővel. (A szolgálat megkezdéséhez a Dunamelléki Református Egyházkerület püspökének kirendelése és a Baranyai Református Egyházmegye által megállapított díjlevél szükséges.)

Érdeklődni Kovách Péter intézményi lelkipásztornál lehet a kovach.peter@refipecs.hu címen.

Jelentkezés:

Jelentkezni 2023. június 15-ig lehet fényképes önéletrajz, a diplomamásolatok és erkölcsi bizonyítvány beküldésével. Postacím: Pécsi Református Kollégium, 7630 Pécs, Engel János József utca 15. A borítékra kérik ráírni: álláspályázat!

A pályázati dokumentációt elektronikusan is várják a bartos.erika@refipecs.hu és a kovach.peter@refipecs.hu címekre.