A református félóra március 22-i ajánlója

2023. március 22.
Országszerte
+ Naptárhoz adom
  • Mindenkire másképpen hatnak a rossz hírek, abból pedig jön elénk bőven a telefonunkból. Bagdy Emőke a természeti, politikai és gazdasági krízisben is a hitet tekinti megtartó erőnek. A pszichológussal válságmenedzsmentről és spirituális valóságról beszélgetünk.

• A nyári gyermektáboroztatás jó gyakorlataival ismertetné meg az érdeklődőket a Szentírás Szövetség közelgő konferenciáján. Elérhetővé tettek egy online kérdőívet is, hogy megtudják, milyen segítséget várnának a gyülekezetek ezen a szolgálati területen.

• Adásunkban Victor János református lelkipásztor, a Dunamelléki Református Egyházkerület egykori püspökhelyettesének igei gondolatait hallhatják.

Várja Önöket március 22-én, szerdán délután fél 2-kor a szerkesztő Fekete Zsuzsa és a műsorvezető Kojsza Péter.
E-mailt is írhatnak nekünk a radio@reformatus.hu címre.

A műsort az adás után a mediaklikk.hu oldalon lehet meghallgatni.