A református félóra január 27-i ajánlója

2021. január 27.
Országszerte
+ Naptárhoz adom
  • Okozhat-e meddőséget a koronavíruselleni oltás? Kell-e tartania tőle az asztmásoknak vagy allergiásoknak? Cukorbetegek megkaphatják-e? Mai adásunkban ezekről is kérdezzük Falus András Széchenyi-díjas immunológus professzort.
  • Majd Ábrám Tibor leköszönő Tiszáninneni Református Egyházkerület főgondnokának összegző gondolatait hallják. Ábrám Tibor tizennyolc évig volt az egyházkerület főgondnoka és ugyanennyi ideig a Zsinat világi alelnöke. Irányítása alatt az egyházkerület a legnagyobb református köznevelési intézményfenntartóvá vált Magyarországon.
  • Műsorunk végén Szanyi Ferenc az apostagi református egyházközség lelkipásztorának gondolatait hallják.

Tartsanak velünk a Kossuth Rádió hullámhosszán 2020. január 27-én, szerdán délután fél kettőkor. Várja Önöket a szerkesztő: Fekete Zsuzsa és a műsorvezető: Somorjai-Bencze Zsófia.
Áldás, békesség.