Ajándékutalvány református egyházközségek számára

Ingyenes jutalomüdülési lehetőséget biztosít ajándékutalvány kibocsátásával református gyülekezeti tagok számára Budapesten a Filadelfia Gyülekezeti Missziós Központ Vendégházában a Budapest-Pestújhelyi Református Egyházközség.

Az ajándékutalványt református egyházközségek igényelhetik és a gyülekezet lelkipásztora adományozhatja elismerésként a tisztelet és a megbecsülés jeléül, jutalomüdülés céljából. A Filadelfia Ajándékutalvány kifejezetten az adott egyházközség választói névjegyzékében szereplő tagjainak és családjaiknak adományozható.

Filadelfia Ház - Pestújhely - 2021 augusztus - Fotó:Kalocsai Richárd

Fotó: Kalocsai Richárd

Az ajándékutalvány felhasználásának helyszíne: Budapest-Pestújhelyi Református Egyházközség Filadelfia Központjának Vendégháza (1158 Budapest, Szűcs István u.12/A)

Az ajándékutalvány a következő módon igényelhető:

  1. Személyesen a helyszínen: 1158 Budapest, Szűcs István u. 12/A
  2. E-mailben: pestujhely@bpeszak.hu
  3. Telefonon: 06 (1) 419 28 29

Az utalvány részletes tájékoztatója itt olvasható: A Filadelfia Ajándékutalványról

A részletekről Trencsényi László lelkipásztornál lehet érdeklődni emailben: pestujhely@bpeszak.hu, vagy telefonon: +36–30–248–4032.