Kétnapos hitmélyítő alkalmat szervezett a Gesztelyi Református Egyházközség Közösségben Isten színe előtt címmel az imádság éve programsorozatához csatlakozva. A rendezvény a Magyarországi Református Egyház tematikus évéhez kapcsolódó pályázat támogatásával valósult meg. A hitmélyítő alkalom célja olyan kötetlen beszélgetések megvalósítása volt, ahol a résztvevők közelebb kerülhettek egymáshoz és Istenhez, azt is bizonyítva, hogy egy maroknyi gyülekezet milyen összetartással működhet még annak ellenére is, hogy napjainkban egyre kevesebb idő jut a hitünk megélésére és az elcsendesedésre.