Álláshirdetések

Munkát keres egyházunkban? Itt találja az épp meghirdetett állásainkat.

Külügyi referenst keres a Zsinati Hivatal

A Magyarországi Református Egyház legfőbb törvényhozó, tanácskozó testületét Zsinatnak hívjuk. A Zsinat munkáját a Zsinati Hivatal támogatja, ahol mintegy száz munkatárs dolgozik missziói, ifjúsági, kommunikációs, jogi, pénzügyi-gazdasági, pályázati területeken. Bővülő csapatunkba keressük a Kárpát-medencei és Külügyi Osztály új külügyi referensét.

Missziói referenst keres a Zsinati Hivatal

A Magyarországi Református Egyház (MRE) legfőbb törvényhozó, tanácskozó testületét Zsinatnak hívjuk. A Zsinat munkáját a zsinati hivatal támogatja, ahol mintegy százötven munkatárs dolgozik missziói, ifjúsági, kommunikációs, jogi, pénzügyi-gazdasági, pályázati területeken. Bővülő csapatunkba keressük az MRE Missziói Szolgálat új missziói referensét.

További tartalmak