Egyházfi kerestetik

A Hold utcai gyülekezet egyházfit keres a templomgondnoki szolgálatok ellátására.

Az egyházfi a templom, gyülekezeti terem, templomudvar rendezettségéért, a helységekben folyó szolgálatok és rendezvények zavartalan működéséért, és minden ezekhez kapcsolódó ügyintézésért felel.

Németajkú gyülekezet

Feladatai:

• A gyülekezeti alkalmak (istentiszteletek, szeretetetvendégségek, koncertek és más rendezvények) előkészítése, a lebonyolítás támogatása, utómunkálatok elvégzése, a „jó gazda gondosságával" biztosítani a rendet és a tisztaságot.
  • A templomban és gyülekezeti épületekben a műszaki ellenőrzések és a karbantartás számontartása és megszervezése.
  • A gyülekezeti élethez szükséges beszerzések elvégzése
  • A gyülekezet épületeihez kapcsolódó ügyintézések és egyéb feladatok ellátása.

Elvárások: megbízhatóság, tisztaság- és rendszeretet, önállóság, rugalmasság, jó együttműködés munkatársakkal, hosszú távú elköteleződés. Alapfokú számítógépes ismeret, jogosítvány, lelkészi ajánlás előnyt jelent.

Fizetés megegyezés szerint. Szolgálati lakás megegyezés szerint megoldható.

2020. októbertől lehet betölteni az állást.

Jelentkezés: önéletrajz és bemutatkozó levél megküldésével a budapest-nemetajku@reformatus.hu címre.