Ökumenikus lelkészi és munkatársi konferencia Révfülöpön

2022. június 20-24.

2022. június 20. –
2022. június 24.
Révfülöp, Ordass Lajos Evangélikus Oktatási Központ
8253 Révfülöp, Füredi út 1.
Mutasd a térképen →
+ Naptárhoz adom

A Magyarországi Egyházak Ökumenikus Tanácsa (MEÖT) Missziói és Evangelizációs Bizottsága idén június 20–24. között rendezi meg Révfülöpön az ökumenikus lelkészi és munkatársi missziói konferenciát.

A mellékletek a MEÖT honlapján (www.meot.hu) a Missziói Bizottságnál is megtalálhatók, letölthető formátumban.

A jelentkezési lapokat az Ökumenikus Tanács e-mail – oikumene@meot.hu – vagy postai címére – 1117 Budapest, Magyar tudósok körútja 3. – várják.

Fax küldése esetén +36-1-371-26-91-es számra küldhető a jelentkezési lap. Ez esetben aki nem kap egy napon belül visszajelzést, hívja a +36-1 371-26-90-es telefonszámot.

Az e-mail tárgyában vagy a borítékon kérik feltüntetni: „Ökumenikus Missziói Konferencia”.

A jelentkezési lap elküldése után a részvételi díjról a jelentkezőknek postai csekket küldenek, vagy átutalással is lehet fizetni.

A részvételi díj lelkészeknek, lelkipásztoroknak és gyülekezeti munkatársaknak 20.200 Ft. Nem lelkészek, lelkipásztorok számára a teljes összeg 40.400 Ft. A jelentkezési lapon a házastárs neve mellett ezt is fel kell tüntetni, ennek alapján állítják ki a csekket a megfelelő összegről. Támogatást csak azok kaphatnak, akik részt vesznek a konferencia programjain.

Okumenikus-lelkeszi-munkatarsi-konferencia_plakat_2022-Revfulop.jpg

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok az alábbiakban kattintásra megnyithatók/letölthetők:

Meghívó (pdf)
Program (pdf / jpg)
Jelentkezési lap (pdf / doc)
Tájékoztató református lelkipásztorok és munkatársak számára (pdf)
Tájékoztató evangélikus lelkészek és munkatársak számára (pdf)
Tájékoztató baptista, pünkösdi, metodista lelkészek és munkatársak számára (pdf)

A MEÖT minden higiéniai intézkedést betart és szigorúan az aktuális előírásoknak megfelelően jár el a rendezvények szervezésekor.

Tisztelettel tájékoztatom, hogy a jelentkezési lap elküldése után minden esetben visszaigazoló e-mailt küldünk.

A Tiszáninneni Református Egyházkerület Püspöki Hivatala azzal a kéréssel fordult az egyházkerület lelkészeihez, hogy amennyiben szeretnék, hogy a révfülöpi tartózkodást az egyházkerület támogassa, akkor ezt jelezzék a Püspöki Hivatal felé (phivatal@tirek.hu), hogy

- az egyházkerületben működő lelkipásztorok

- szabadság támogatás terhére kívánják elszámolni.

Ezentúl a Tiszáninneni Egyházkerület a gyülekezeti munkatársak részvételi díjának a felét nem támogatja, így aki gyülekezeti munkatársként ebből az egyházkerületből szeretne jelentkezni a teljes összeget ki kell fizetnie (40.400,- Forint).

Jelentkezési határidő: 2022. május 17. kedd